Şeyda Coşkun nasıl zayıflatıyor?
Sponsorlu bağlantı
Son zamanlarda birçok ünlüyü hızlı ve kalıcı zayıflatarak adından söz ettiren Şeyda Coşkun ile diyet yapanların zorlanmadan kilo verdirdiğini söylüyor. Özel diyet programı sayesinde herkesin ilgisini çekmeyi başaran Şeyda Coşkun, yemeği kısmadan alternatif seçenekler sunarak hazırladığı diyet programında iştahı kesmeyi ve ödem attırmayı hedefliyor. Kısa sürede kalıcı olarak kilo verdiren diyet listesi ise oldukça rağbet görüyor.

Şeyda Coşkun kimdir?

1976 Ankara doğumlu olan Şeyda Coşkun Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünden mezundur. Hacettepe Üniversitesi beslenme seminerine katılmış ve beslenme üzerine master yapmıştır. Şeyda Coşkun ve kardeşi Tuğba Coşkun 2001 yılında Kıbrıs'ta Mehmet Ali Erbil ile tanıştılar. 30 Nisan 2005 tarihinde evlenen Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Coşkun çifti 2011 yılında boşandılar. Kardeşinin doğumu için Amerika'ya giden Şeyda Coşkun burada Montignac Academy'de eğitim aldı. Kardeşinin doğumda aldığı fazla kiloları verdirerek tüm ünlü isimlerin dikkatini çekti.

Şeyda Coşkun'un zayıflattığı ünlüler

Birçok ünlü ismi kilo verdirerek forma sokan Yaşam Koçu Şeyda Coşkun zayıflatmaya ilk önce kendi kardeşi Tuğba Coşkun'dan başlamıştır. Tuğba Coşkun hamilelikte aldığı kilolarından Şeyda Coşkun'un diyet programı sayesinde kısa sürede kurtulmuştur. Şeyda Coşkun; Hadise Açıkgöz, Petek Dinçöz, Ergin Ataman, Derya Baykal, Gülşen, Büşra Pekin, Derya Şensoy, Gülben Ergen, Hacı Sabancı, Saba Tümer gibi ünlü isimlerin Yaşam Koçluğunu yaparak zayıflamalarını sağlamıştır.

Şeyda Coşkun'un diyet programı

Başarılı yaşam koçu Şeyda Coşkun, hazırladığı diyet programında alternatif seçenekler sunarak her gıdadan azar azar alınmasını sağlıyor. Mesela ağır şerbetli tatlılar yerine sütlü tatlılar ya da meyve tüketilmesini önererek şeker ihtiyacının karşılanmasını sağlıyor. Vücutta ödemin oluşmasını önlüyor ve toksinlerin atılmasını sağlıyor. Aşırı tuzlu yiyecekler tüketmek ödem oluşumuna neden olmaktadır. Şeyda Coşkun tuz yerine farklı baharatların kullanılmasını önererek ödem oluşumunun önüne geçiyor. Şeker, tuz ve hazır soslardan uzak durmanızı sağlayan diyet listesinin yanı sıra sporu ihmal etmemeniz konusunda uyarıyor.Hazırladığı diyet programında vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayan özel detoks tariflerine yer veriyor. Bu tarifler sayesinde 6 günde kalıcı olarak 4 kilo vermenizi sağlıyor.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 11681 defa okundu.

Benzer kadın haberleri