Dudak kuruluğuna ne iyi gelir?
Sponsorlu bağlantı
Düzensiz beslenme ve yetersiz su tüketimi nedeniyle kuruyan dudaklarınıza, doğal ve pratik yöntemlerle tedavi etmeniz mümkün. B vitamini ve demir eksikliği tedavisinin yanı sıra kullanacağınız kaliteli nemlendirici ürünlerle sağlıklı ve güzel görünen dudaklara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Dudak kuruluğunu önlemek için yapmanız gerekenler

Kalitesiz kozmetik ürünleri içerdikleri zararlı kimyasallar nedeniyle dudak kuruluğuna neden olmaktadır. Bunun yerine doğal nemlendirici krem içeren rujlar tercih etmelisiniz. B ve C vitamini takviyesi yapmak dudaklarınızın sağlıklı görünmesini sağlar. Bol su tüketmeli ve nemli ortamlarda bulunmalısınız. Sigara kullanımı dudak kuruluğuna neden olduğundan sigarayı bırakın. Diş fırçanızla dudaklarınızı fırçalamak deride ki ölü deriyi atarak dudaklarınızı daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Doğal dudak bakım kürü

Bir çay kaşığı süt kreması ile 3 damla gliserini karıştırarak dudaklarınıza sürüp 30 dakika bekleyin. Haftada 2 defa uygulayacak olduğunuz bu kür sayesinde dudaklarınız nemlenecek, parlak ve güzel bir görünüme kavuşacaksınız.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2480 defa okundu.

Benzer kadın haberleri