Cinsel gücü arttıran besinler
Sponsorlu bağlantı
Afrodizyak etkisi sağlayarak özellikle kadınlarda görülen cinsel isteksizliğe birebir gelen bazı yiyecekler cinsel arzunun uyarılmasını sağlayan özelliğe sahiptir.

Tüketilmesi gereken yiyecekler

Tarçın: Bitki çayınızın içine ilave ederek tüketebileceğiniz tarçın hormanları uyarıcı bir etkiye sahiptir. Tükettikten kısa bir süre içinde cinsel isteği arttırır.
Muz: Magnezyum, demir ve lif bakımından zengin olan muz kadınlarda cinsel isteği arttırırken erkeklerde sperm miktarını çoğaltır.
Pekmez ve tahin: İçerdiği demir, kalsiyum ve potasyum sayesinde pekmez tahinle karıştırılarak yenmesi özellikle kadınlarda cinsel isteği arttırdığı gibi hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir özelliğe sahiptir.
Antep fıstığı: E vitamini ve protein içeren antep fıstığı cinsel performansı arttırır.
Yulaf ezmesi: Özellikle kadınlarda görülen cinsel isteksizliği geçirerek sekse istek duymayı arttırıcı bir özelliğe sahiptir.
Vanilya: Sakinleştirici ve tahrik edici kokusu sayesinde cinsel isteği teşvik eder. Vanilyayı tatlılarda tüketebileceğiniz gibi yatak odanıza vanilya kokulu spreyler sıkarak da kullanabilirsiniz.
Kırmızı ve yeşil biber: Güçlü bir afrodizyak etkisi yapan acı biber hem kırmızı hem de yeşil haliyle tükettiğinizde cinsel istediğiniz artacaktır.
Zencefil: Balın içine karıştırılarak yenen zencefil hem vücudu hem de zihini uyarır. Kaliteli bir cinsel ilişki için zencefili mutlaka tüketin.
Fındık: Protein ve lif bakımından zengin olan fındığı günde bir avuç tüketmek cinsel hayatınızda değişim yaşamanızı sağlar.  
Kayısı: Kasların ve beynin düzenli çalışmasını sağlayan fındık seksten sonra yorulmanızı önleyerek enerji verir.
Sarımsak: A,B ve C vitaminlerini içeren sarımsak içerdiği akil sülfür sayesinde güçlü bir afrodizyak  etkisi yaratır. Tüm vücudu uyaran sarımsak hem kadın hem erkek için oldukça faydalıdır.
Çikolata: Özellikle yoğun kakao içeren bitter çikolata yemek içerdiği seratonin maddesi sayesinde cinsel gücü kampçılar.
Havyar: İçerdiği çinko sayesinde erkeklik hormonunu arttırıcı bir özelliğe sahiptir.
İncir: Vücuda enerji vererek hem kadının hem de erkeğin cinsel isteğini artmasını sağlar.
Mercimek ve baklagiller: B vitamini, demir, sodyum, kalsuyum, karbonhidrat ve protein bakımından zengin olan baklagiller cinsel aktiviteyi canladırır. Özellikle yeşil ve kırmızı mercimek tüketmek kadınlarda güçlü bir uyarıcı etkiye sahiptir.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2116 defa okundu.

Benzer kadın haberleri