Swarovski broşlar modaya damgasını vuracak
Sponsorlu bağlantı
Bildiğimiz üzere yıllardır kullanılan Swarovski taşının ana maddesi kristaldir. Abiye kıyafetlerde süsleme olarak kullanılan bu taşlar, takıdan dekorasyon ürünlerine kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Her yıl pek çok alanda gördüğümüz bu taşlar bu yıl ise ayrıca broş olarak karşımıza çıkıyor. Swarovski broşlar zerafetleri ve şıklıklarıyla kıyafetlerinizi tamamlayacak. Broşlar özellikle bazı kadınlarımızın vazgeçemedikleri aksesuarlardır.

Şıklığınızı Tamamlayın

Pırıltılı taşlardan oluşan broşlar Swarovski kalitesiyle göz dolduruyor. Tüm kıyafetlerinize değişik bir hava katacak olan bu broşları günlük veya gece kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Abiye kıyafetlerimizde süs işleme olarak gördüğümüz swarovskilerin broşları yıllardır yapılıyor. Ancak bu sezonda değişik modelleriyle trendler arasında yer alacak. Günlük bir kıyafetinizin üzerine mesela ceketinizin yakasına takabileceğiniz broşunuzu, açık yaka bir gömleğinizin yakasına da takabilirsiniz. Gece kıyafetlerinizde dekoltelerinizin üzerine alacağınız eşarpları broşla tutturarak şık bir havaya bürünebilirsiniz.

Ayrıca Swarovski broşlar toka olarak da kullanılabiliyor. Topuz yaptığınız saçlarınızı broşla tutturabileceğiniz gibi, dağınık topuzlarınızda da kullanabilirsiniz. Dilerseniz kıyafetlerinizde kullanacağınız şapkalarınızın üzerine de iliştirerek, şık bir havaya bürünebilirsiniz. 

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 1963 defa okundu.

Benzer kadın haberleri