Daha uzun görünmek için 5 ipucu
Sponsorlu bağlantı
Çoğu kişi boylarının uzunluğundan memnun değildir ama bu özellik çoğunlukla genetik ile ilgilidir ve ergenlik çağından sonra boy uzaması ihtimali çok düşüktür. Her kısa boylu, minyon tipli kadın halinden memnun olduğunu söylese de daha uzun görünmek ister. Merak etmeyin, boyunuzu uzatamayacak olmanız daha uzun görünmek için bir şey yapamayacağınız anlamına gelmez. Bu yazımızda sizin için daha uzun görünmek için ipuçlarını derledik.

Dik durun

Daha uzun görünmenin en basit yolu doğru bir duruştur. Çoğu insan dik durmadığı için olduğundan daha kısa görünür. Duruşunuza dikkat etmek ve dik durmak daha uzun görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha kendine güvenli görünürsünüz. Bunun yanında yaşınız ilerledikçe bel ve sırt sorunlarıyla karşılaşma olasılığınız da azalır.

Başınızı dik tutun

Yürürken başınızı dik tutun ve ileriye bakın. Bu şekilde hem kendinize güvenli hem de daha uzun görüneceksiniz. Bu pozisyon ile kişilerin üzerinde daha iyi bir intiba bırakacaksınız.
Kendinizi daha uzun hissetmek kendinize güveninizi arttırabilir ve hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. Fiziksel olarak boyunuzu uzatmanın garantili bir yolu olmasa da yukarıda verdiğimiz ipuçlarını kullanarak daha uzun görünmeniz mümkün.

Açma germe hareketleri yapın

Açma germe hareketleri yapmak kaslar, kemikler ve eklemler için çok faydalıdır. Haftada birkaç kere egzersiz yapmak, sırt kaslarınızı güçlendirir ve daha dik durmanıza yardımcı olur.

Doğru kıyafet seçimi

Eğer daha uzun görünmek istiyorsanız yapabileceğiniz en yanlış şeylerden biri bol giysiler giymektir. Bunun anlamı çok dar pantolonlar giymeniz gerektiği değil, vücudunuza uyan kıyafetler giymeniz gerektiğidir. Vücudunuza tam uyan giysiler giymek hem daha ince hem daha uzun görünmenizi sağlar. Parça seçimi olarak etek, elbise kombinleri ve renk olarak ise beyaz, siyah, sarı ve kırmızı tonları tercih edebilirsiniz.

Ayakkabınıza fazladan taban ekleyin

Ayakkabılarınıza fazladan taban ekleyerek birkaç saniye içinde daha uzun görünebilirsiniz. Bu sadece uzun görünmenizi değil aynı zamanda ayaklarınızın daha rahat etmesini de sağlar. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey var. Eğer ayakkabılarınıza taban ekleyecekseniz, normal ayakkabı numaranızdan büyük bir numara ayakkabı almanız gerekir.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 3210 defa okundu.

Benzer kadın haberleri