Abiye çanta seçimi
Sponsorlu bağlantı
Abiye çanta modelleri özel yemeklerde, kokteyllerde, nişan ve düğünlerde ve davetlerde kullanılan modellerdir. Bu çantalar ışıltılı ve gösterişlidir. Birbirinden değişik ren, desen ve modellerde hazırlanan bu çantalar ilgi çekecek kadar zariftir.

Ayakkabı ve çantanızla uyum sağlayın

Abiye veya günlük çanta seçerken kıyafetlerimize ve ayakkabıya uygun seçimler yapmak gerekiyor. Şık ve bakımlı görünebilmenin ilk şartlarından biri doğru kombinleyebilmektir. Gündelik çantalarımızı özel davetlerde kullanmak abes kaçacak ve abiye kıyafetlerle uyumsuz bir görüntü olacaktır.

Öncelikle abiye kıyafetimizin renk tonuna ve modeline göre bir seçim yapmak gerekiyor. Abiye çanta seçiminiz ayakkabınızla birlikte olmalı ve uyumlu bir ayakkabı giymelisiniz. Mağazalarda pek çok modeli görmektesiniz. Bunlar payetliler, pullular, simliler, taşlılar, parlak ve rugan derilerdir. Bu çantalar genelde küçüktür ve büyük çantalar hoş görünmeyecektir. Ayrıca küçük olanları ile zarifliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Abiye kıyafetinizin tonuna uyum sağlayacak ayakkabı ve çantayla uyum içerisinde görünecek ve ilgi çekeceksiniz.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 1592 defa okundu.

Benzer kadın haberleri