2013-2014 kış abiye trendleri
Sponsorlu bağlantı
Markaların koleksiyonları değiştikçe bizler de moda akımlarına uyum sağlamaya çalışıyoruz. Abiye kıyafetler bayanlar için büyük önem taşımaktadır. Çünkü her bayan bu özel gecelerde şık ve bakımlı olmayı arzu eder.

Metalik Renkler Revaçta

Bu sezonda canlı renklerden hoşlanan bayanlar için oldukça hoş renklerde kıyafetler koleksiyonlara alınmış. Kış abiye modasında maviler, yeşiller, turkuazlar ön planda olacak. Siyah abiye elbise her sezonda olduğu gibi klasikleşmiş yerini muhafaza ediyor ve bayanların gözdesi olmaya devam edecek. Bu sezonda ayrıca gümüş ve altın tonlarında metalik renklerin varlığını da yoğun olarak hissedeceğiz.

Yine yılların vazgeçilmez kumaşları arasında danteller ön planda olacak. Dantelin zerafeti ile güzelliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Bu sezondaki danteller alışılagelmiş siyah rengin dışına çıkıyor. Su yeşilleri, maviler ve turkuazlar kolaksiyonlardaki yerini çoktan aldı bile. Moda trendleri doğrultusunda kıyafetlerinizi seçerken vücut ölçülerinizi de mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2031 defa okundu.

Benzer kadın haberleri