Yeni yıl hediyenizle sevdiklerinizi şaşırtın
Sponsorlu bağlantı
Yeni yılın yaklaştığı bugünlerde hem bütçenize göre hem de sevdiklerinizi şaşırtacak farklı bir hediye bulmak kolay değil. Aileniz, sevgiliniz ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz yılbaşı gecesinde sevdiklerinize farklı hediyeler verip hem sevginizi gösterebilir hem de herkesi şaşırtabilirsiniz. Eğer yılbaşını yanlız geçirecekseniz o zaman kendiniz için bir hediye seçin. 'Yeni yıla nasıl girerseniz bütün yıl öyle geçer' denilir. Siz de yeni yıla önce kendinizi sonra sevdiklerinizi mutlu ederek girin.

Hediyesi seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Sevdiklerinize hem hediye edip hem de ikram edebileceğiniz yılbaşı çikolatalarını mutlaka deneyin. Farklı dillerde yazılmış 'Seni Seviyorum' yazılı çikolataları sevgilinize; fotoğraflı ve kişiye özel çikolatalar yakınlarınıza ve renkli süslerle bezenmiş çikolataları ise çocuklarınıza verebilirsiniz.

İş arkadaşlarınıza ise kişiye özel ajanda, takvim ve kalem alabilirsiniz. Yine fotoğraflarınızı koyabileceğiniz çerçeveler, renkli mumluklar, farklı dizaynda ki duvar saatleri, vazo ve aksesuarlar alabilirsiniz. Kolye, yüzük ve süslü aynalar bayanların hoşuna giderken erkeklere ise gömlek, anahtarlık, cüzdan ve kartvizitlik alınabilir.

Tekstil ürünleri arasında ise isim yazdırabileceğiniz aşçı şapkası ve mutfak önlüğü, kollu battaniyeler, renkli ve yazılı yastıklar ve işlemeli havlular tercih edilebilir. Lazer işlemeli aşıklara özel şarap kadehleri, renkli ve yazılı kuplu bardaklar hediye ederek sevdiklerinizin gönlünü fethedebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2003 defa okundu.

Benzer kadın haberleri