Rimel nasıl sürülür?
Sponsorlu bağlantı
Günümüzde bayanların isteklerine göre çeşitli rimeller bulunuyor. Kirpiklerinizin daha uzun görünmesini sağlayan, daha dolgun kirpiklere kavuşmanızı sağlayan, kirpiklerinizi daha kıvrımlı gösteren rimelleri bulmanız oldukça kolay. Öncelikle kullanacağınız rimelin rengini teninize uygun seçmelisiniz. Siyah veya kahverengi rimel seçimini iyi yapmalısınız.

Rimeli kullandığınızda kirpiklerinizde topak oluşturmasını istemiyor iseniz fırçasını düzenli olarak temizlemelisiniz. Rimeli sürmeden önce kirpiklerinizin kuru olmasına özen göstermelisiniz. Unutmayın ki rimel kuru kirpiklerde daha uzun süre dayanır. Lens kullanıyorsanız rimeli sürmeden önce mutlaka lenslerinizi takmalısınız.

Rimelinizi sürmeye önce üst kirpiklerinizden başlayın ve kirpik diplerinden uç kısımlara doğru sürün. İlk katı sürdükten sonra bir süre kurumasını bekleyin ve ikinci katı öyle uygulayın. Alt kirpiklerinizin daha hacimli görünmesini istiyorsanız rimel fırçasını kirpik diplerinizde yatay olarak gezdirmelisiniz. Kirpiklerinizin daha uzun görünmesini sağlamak için ise rimel fırçanızı dik tutmalı ve kirpiklerinizi teker teker boyamalısınız ki kirpikleriniz hem daha fazla hem de daha uzun görünsün. En son işlem olarak ise kirpiklerinizde rimel topakları oluştu ise fırçanın ucu ile bu topakları alabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2264 defa okundu.

Benzer kadın haberleri