Güzellik tüyoları ile harikalar yaratın
Sponsorlu bağlantı
Davetlerde ve akşam yemeklerinde rufun çabuk dağılması can sıkıcı bir durumdur. Rujunuzun daha kalıcı olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ruj sürmeden önce dudağınıza uygulayacağınız fondöten ile rujunuzun daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Ne yaparsanız yapın kirpikleriniz dolgun görünmüyorsa, maskarayı sürmeden önce kirpik kıvırıcı kullanın. Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra maskarayı dolgun bir şekilde, dipten uca doğru sürün. Yuvarlak yüzlü hanımların makyaj sorunlarından bir tanesi de yüzdeki kontür eksikliğidir. Bu kontürü sağlayacağınız yardımcınız fondöten olacaktır. Tercih ettiğinizden daha açık tonda bir fondötenle elmacık kemiklerinde yapacağınız dokunuşlar, yüz hatlarınızı belirginleştirecektir.

Eğer kaşlarınızı kendiniz alıyorsanız bazen ayarı kaçırmanız mümkün olabilir. Kaş hatalarında hatayı fark ettiyseniz düzeltmeye uğraşmamalısınız. Ki bu hatayı daha da artıracaktır. Far yardımıyla hatalı gördüğünüz bölgeye ön makyajla kapatıp, göz kalemiyle de eksik bölgeleri doldurabilirsiniz.

Saçlarınız yanlış kullanılmış bir kozmetik ürün sayesinde ağırlaşmışsa, saçlarınızı eski hacmine kolayca ulaştırabilirsiniz. Saç spreyini kuru saçınıza sıkarak biraz bekleyin ve ardından fön makinesi ile kurutun. Spreyi şekil için bir daha kullanın ve şekli sabitleyin.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 5129 defa okundu.

Benzer kadın haberleri