Güzelliğinizi öne çıkaran 6 pratik öneri
Sponsorlu bağlantı
Güzelliğinizi gözler önüne serebileceğiniz her koşulda geçerli olan pratik güzellik önerileri.
  1. Göz çevresi kremi: Makyajınızın kusursuz görünmesini sağlayan göz çevresi kremi, göz altlarında oluşan morluk, çukurluk gibi belirgin çizgilerin görünmesini engelleyerek göz makyajınızın kusursuz görünmesini sağlar.
  2. Cilt temizliği için tonik: Cildinizin hem daha sağlıklı hem de daha parlak ve pürüzsüz görünmesi için cilt temizliği önemlidir. Tonik ve makyaj temizleyicilerle cildi temizledikten sonra suyla yıkamak cildin dinlenmesini sağlar. Tabi dinç ve genç görünen bir cilt herzaman güzelliğinize güzellik katacaktır.
  3. Buz ve omega 3 yağı ile cilt bakımı: Daha diri bir cilt için buz küplerini cildinizde gezdirdikten sonra Omega 3 yağı ile cildinizi nemlendirin. Cildiniz parlaklık kazanacaktır.
  4. Beyaz göz kalemi ve eyeliner: Küçük gözlere sahip olan bayanlar gözlerinin daha iri görünmesini sağlamak için beyaz göz kalemini sadece gözün alt kısmına sürerek elde edebilirler. Eyelineri ise gözün uçlarında birleştirmek yerine ayrık bırakarak da iri gözlere sahip olabilirsiniz.
  5. Dudaklara doğallık katın: Dudaklarınıza sürdüğünüz rujun doğal görünmesi için far fırçanızla ruju yaydırabilirsiniz. Ayrıca ruj sürmeden önce dudaklarınıza pudra sürerek de doğallık kazandırabilirsiniz.
  6. Elmacık kemiklerinizi belirginleştirin: Yanaklarınıza fondoten ve allığı sürdükten sonra üzerine pudra uygularsanız elmacık kemikleriniz beliginleşir ve yüz hatlarınız daha zayıf görünür.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 3101 defa okundu.

Benzer kadın haberleri