Doğal yollarla hızlı saç uzatma yöntemleri
Sponsorlu bağlantı
Saçları uzatmak isteyen çoğu kadın piyasada bulunan kozmetik ürünlerinden faydalanmayı tercih ediyor. Oysa kozmetik ürünler saçın yıpranmasına ve saç tellerinin kırılmasına neden olmaktadır. Pahalı kimyasal ürünlere başvurmak yerine evde kolayca uygulayabileceğiniz doğal ve basit yöntemleri denediğinizde saçınızın sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzadığını göreceksiniz.

Marul kürü ile saç uzatma

1 adet dilimlenmiş turp ve 4 yaprak marulu 1 litre suda kaynattıktan sonra süzüp saçınıza sürün. 1saat beklettikten sonra durulayın. Marulun içinde bulunan E vitamini sayesinde saçların uzaması sağlanır.

Badem yağı ile saç uzatma

Eczanelerde bulabileceğiniz Bemiks ampulu badem yağı ve sarımsak yağı ile karıştırın. Sinemaki otunu 1 su bardağı suda kaynattıktan sonra bu karışıma ekleyip saçlarınıza masaj yaparak sürün. 20 dakika beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Haftada 1 defa uyguladığınız taktirde 1 ayda saçlarınızın hızla uzadığını fark edeceksiniz.

Elma sirkesi ile saç uzatma

2 bardak suda kekik kaynatılır. İçine biberiye, 2 yemek kaşığı kadar zeytin yağı, ve 1 çay bardağı elma sirkesi ilave edilir. Saçınıza masaj yaparak bu karışımı sürüp 45 dakika beklettikten sonra durulayın. Saç köklerini güçlendirip, hücrelerin canlanmasını sağlayan bu kür ile saçlarınız hızla uzamaya başlayacaktır.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2563 defa okundu.

Benzer kadın haberleri