2013 bayan saç modelleri
Sponsorlu bağlantı
Bu bütünün bir parçasının eksik olması bakımınıza sekte vuracaktır. Kuaförler bayanların en sık gittiği, hatta neredeyse tüm zamanlarını orada geçirdikleri yerlerdir. Güzelleşmek uğruna atılan bu adımlarla bayanlar modayı da yakından takip etmiş olurlar. Kısaca, bu sezonun bayan saç modası kabarık saçlar.

Kabartın, kabartın, kabartın...

Bu sezon bayan saç modası aslında doğallığıyla ön planda. Saçlar belirli kalıplardan kurtularak kendi haline bırakılmış. Saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlarınızı baş aşağıya doğru eğitip kurutuyorsunuz. Eğer zaten kıvırcık ve dalgalı saçlara sahipseniz herhangi bir şey kullanmanıza gerek yok. Ancak düz ve hacimsiz bir saç yapısına sahipseniz, jöle, saç spreyi ve saç köpüklerinden birini saçlarınıza sürerek kurutursanız saçlarınız hacim kazanacaktır.

Eğer saçlarınızı kuaförde yaptıracaksanız hacimli fönleri tercih edin. Bu sezon saç renklerinde ise sarının her tonunu görebileceksiniz. Tarçın renkleri, ballı kumrallar, küllü sarılar, tüm karamel tonları ve açık sarılar favori renkler olacak.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 1379 defa okundu.

Benzer kadın haberleri