Dekoratif aynalar ile evinizi değiştirin
Sponsorlu bağlantı
Obje olarak çeşitli biblolar, aynalar ve tablolar kullanılmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanan aynalar öncelikle konulduğu odaya daha geniş izlenimini vermektedir. Evinizi farklı bir havaya sokan bu aynalar, odanızı modern bir çizgiye taşıyacaktır.
 
Odanızın şekline göre küçük veya büyük parçalı, desenli modeller içerisinden birini satın alabilirsiniz. Bu aynaları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında, salonda, mutfakta, koridorlarda veya yatak odalarında. Oldukça şık görünüşlere sahip olan bu aynalar ile aynı zamanda duvarlarınızdaki çatlakları ve boya kusurlarını da kapamış olursunuz.

Tasarımlar içerisinde kelebek modelleri, büyüklü küçüklü yuvarlak temalar, kenar işlemeliler, çiçek modelleri, geometrik modeller, kuğu modelleri ve kalpli modeller gibi pek çok şık ürüne rastlayabilirsiniz. Ayrıca  dekoratif aynalar çok kolay monte ediliyor. Arka taraflarındaki yapışkan bantlar ürünü sabit tutarak düşmesini engelliyor. Evinizin havasını zevkiniz doğrultusunda değiştirebilir ve ayrı bir hava katabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 3159 defa okundu.

Benzer kadın haberleri