Sosyal medya evlilikleri bitiriyor
Sponsorlu bağlantı
İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal sitelerde büyük bir artış olmuştur. Arkadaşlık siteleri, facebook, twitter tarzı sitelerde insanlar zamanlarının büyük bir bölümünü geçirmeye başlamışlardır. Bu siteleri bazı insanlar sadece paylaşım için kullansa da, bazıları da arkadaş bulabilmek için kullanmaktadır ve eşler bu durumlarda birbirlerine zaman ayıramamaktadırlar. Sosyal medya hayatımızın her alanına girmiştir.

Çağın hastalığı sosyal medya!

Nerede o eski aşkların masumiyeti? Akşam eve gelindiğinde aile arası sohbetler ve eşler arasında muhabbet yaşanırken, günümüzde ise evdeki her bir birey bilgisayar başında zaman geçiriyor. Bu da aradaki sevgi bağının kopmasına neden oluyor. Eşlerden birinin sosyal medya sitelerinde fazla dolaşması, diğer tarafın gözüne batıyor ve eşine kuşkuyla bakmasına yol açıyor. Basında veya televizyonlarda bu tür siteler yüzünden evlilikleri bozulan pek çok insan bulunmaktadır.

Eskiden eşler birbirlerine daha çok zaman ayırırdı. Sinemaya giderlerdi, birlikte yemek yerlerdi. Şimdi ise bilgisayar hastalığı yüzünden evlilikler kopma noktasına geliyor. Sadece evimizde mi? Cep telefonumuzla da internete bağlanıp günün her saatinde sohbet edebiliyoruz. Bu durum da yeni heyecanlar yaşamak isteyen çiftlerin aklını çeliyor. 

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 2321 defa okundu.

Benzer kadın haberleri