Kadınların hangi özellikleri erkekleri etkiler?
Sponsorlu bağlantı
Öncelikle sadece kadın okurlarımıza bu yazımızın genel bir yazı olduğunu hatırlatmak isteriz. Her erkek aynı değildir. Genelde erkekler bu özelliklere dikkat etse de, bir çoğu sadece kendine yakın hissettiği, kusurlarına rağmen nedensizce sevdiği ve burada bahsettiğimiz tüm özelliklerin aksini uygulayan olan bayanlardan hoşlanabilir. Bayanlar, sevdiğinize karşı sansınızı denemekten asla korkmayın.

Erkeklerin ilgisini çeken ve beraber olmak istedikleri kadınların önemli birkaç özelliği vardır. Erkekler bu özelliklere sahip kadınlardan ilk gördükleri anda etkileniyor. Sizde hoşlandığınız erkeğin ilgisini çekmek istiyorsanız bazı bu bilgiler işinize yarayabilir.

Birinci kural: Saygı

Her koşulda dürüst ve güvenilir kadınlar erkeklerin gurur duymasını sağlar. Uzun süreli ilişkilerin en temel kuralı dürüstlük ve saygıdır. Erkekler arkadaşlarının yanında küçük düşürücü davranan kadınlardan hemen uzaklaşırlar. Ayrıca tartışma anında bile saygılı olabilen kadınlar iradeleri ve kişilikleriyle erkeklere güven duygusu verirler. Erkekler söyledikleri herşeyi dikkatle dinleyen, önemseyen kadınları çekici bulur.

Doğal olan kazanır

Erkeklerin kadınlarda ilk dikkatini çeken yer cildinin parlaklığıdır. Pürüzsüz, doğal ve parlak görünen bir cilt, abartısız göz makyajı ve dudak parlatıcısı kullanarak sahip olduğunuz ıslak dudaklar sizinle konuşurken ilgisini çekecektir. Cildinizin güzelliği zaten size yeter, makyajınız sadece "kendime bakıyorum" havası vermek için çok az olmasına özen gösterin.

Doğru giyim

Erkeklerin çoğu ideal ölçülere sahip bayanları çekici bulsa da, uzun ya da kısa boylu, zayıf ya da kilolu olan bayanlarında çekici görünebileceğini asla unutmayın. Vücut tipinize uygun, doğru giyim stili oluşturun. Her bulduğunuzu giymek yerine titizlikle seçin.

Kendinden emin bir duruş

Erkekler kendine güvenen, dış görünüşüyle bakımlı ve kendinden emin görünen kadınları çekici ve güçlü bulur. Bu kadınlar erkeklere herzaman gizemli gelir ve sizi tanımak için yakınlaşmak ister.

Gizli ayrıntıları atlamayın

Detaylı düşünebilen kadınlar sadece kendini değil erkeğin isteklerini de göz ardı etmezler. Zeki kadınlar, erkeklerin kendilerini güçlü hissetmelerini sağladığından genellikle evlilik tercihi yüksek olan kadın tipidir.

Duygularınızı saklamayın

Erkekler duygularını kolayca belli edemezler. Kadınların duygularını rahatça ifade edebilmeleri erkeklere samimi ve içten görünür. Duygularını belli eden kadınlara daha çok güvenen erkekler bu kadınlarla uzun süre birlikte olabilirler.

Seksi, belki de nazlı

Erkekler yanında ki kadının güzel görünmesini ister. Erkekler giyimi, makyajı ve duruşuyla kadınsı özelliklerini öne çıkaran kadınları seksi bulurlar. Erkekler yerine göre seksi görünen yerine göre çocuksu hareketleriyle sevimli görünebilen kadınlardan heyecan duyarlar. Cilve ve nazlı edalarınızla erkekleri baştan çıkarabileceğinizi unutmayın.

Neşeli olun

Erkekler yüzünü güldüren kadınları yanından ayırmak istemez. Aynı şekilde erkeğin de yüzünü güldüren şeye tepki veren kadınların yanında kendilerini rahat hissedeler.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 9237 defa okundu.

Benzer kadın haberleri