Erkekleri etkileyen 9 güzel söz!
Sponsorlu bağlantı
Erkeklerin ilgisini çekerek tavlamak için sadece şık giyinerek güzel ve bakımlı görünmek yetmez. Hoş görünen bayanlar ilk etapta erkeklerin ilgisini çekse de onlardan duymayı bekledikleri sözler elbette vardır! Peki erkeklerin gönlünü fetheden can alıcı sözler nelerdir biliyor musunuz?

Senin bu kadar güçlü, yetenekli, başarılı olduğunu bilmiyordum.

Erkeklerin kendilerini yanınızda iyi hissetmeleri için onları yetenekleriyle iltifat edin. Yaptığı işten memnun olduğunuzu gören erkek daha iyisini yapmak için çabalayacaktır. Hatta kötü alışkanlıklarını bile bırakabilir. Unutmayın sadece kadınların değil erkeklerin de iltifat duymaya ihtiyacı vardır.

Bana kendimi huzurlu, güçlü ve güvende hissettiriyorsun.

Erkeğin egosunu tatmin eden bu söz sizin yaptığınız herşeyi taktirle karşılamaya meyilli olmasını sağlayacaktır. Kendine özgüveni artan erkek sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Dolayısıyla ne ekersen onu biçersin sözü gibi geri dönüşümü bize olumlu yansıması için sevgilinizin egosunu tatmin etmelisiniz.

Seninle zaman geçirmek çok keyifli

Erkeğin kendisini özel hissetmesini sağlayan en doğru iltifattır. Sevgilinize yakışlı olması, kariyer ya da maddi durumunun dışında sadece onun kişilik özelliklerine aşık olduğunuzu ifade eden bu iltifat oldukça etkilidir.

Gülüşüne, gözlerine, bakışına hayranım

Hep erkekler kadınların güzel göründüğünü söylecek değil ya kadınlar da zaman zaman erkeklerin yakışıklı olduğunu söylemelidir. Sevgilinizin en çok beğendiğiniz fiziksel özelliğine yapacağınız iltifat erkeğin öz güvenini sağlayacağı gibi onun tahrik olmasını da sağlayabilir. Fakat sık sık kendisine bayılır gibi hep aynı iltifatı yapmayın. Yoksa sevgiliniz sizden uzaklaşmaya başlayabilir.

Sayende harika bir gün geçirdim.

Birlikte geçirdiğiniz güzel bir günün ardından mutlu olduğunuz için teşekkür etmek anlamını taşıyan bu söz erkeğin bir sonraki buluşma için sabırsızlanmasını ve hazırlanmasını sağlayacaktır.

Bu giydiğin sana çok yakışıyor

Biz kadınlar bu cümleyi erkeklerden duymayı istesek de arada bir erkeklere de söylemenin hiç bir sakıncası yok. Kendi seçimlerinin zevkli olduğunu ve stil sahibi olduğunu düşünen erkek kadınına daha kibar ve nazik davranarak centilmel bir kişiliğe bürünecektir.

İşinde nasıl bu kadar başarılı olabiliyorsun?

Erkeklerin işinde ki başarısı kendilerini güçlü hissetmelerini sağlar. Dolayısıyla işinde başarılı olduğunu belirtmek erkeğin beyin gücünün farkedildiğini hisseder.

İyi bir aileye ve güzel dostlara sahipsin

Erkeklerin önemsediği konulardan biri yanında ki kadının ailesi ve arkadaşlarıyla geçimidir. Onun yakın çevresi ile ilgili iyi düşüncelerinizi dile getirmeniz onun içini rahatlatacaktır.

Sensizliği düşünemiyorum

Ona bağlılığınızı ifade eden bu cümle ona her zaman ihtiyaç duyacağınızı belirtir. Yanında ki kadını koruma iç güdüsüyle davranan erkek korumacı ve sahiplenici bir tavırla sizin her türlü ihtiyacınızı gidermek için çaba sarfedecektir.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 32274 defa okundu.

Benzer kadın haberleri