Çapkın erkek nasıl anlaşılır?
Sponsorlu bağlantı
Çoğu zaman hüsranla biten ilişkinizin bitme sebebi çapkınlık olabilir mi? Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız erkeğin çapkın olup olmadığını konuşmadan uzaktan anlamak mümkün.

Çapkın erkek nasıl davranır?

Çoğu zaman cool davranarak hiçbir şey umrunda değilmiş gibi davranan çapkın erkeklerin ağzı iyi laf yapar, hoş sözlerle kadınları etkilemeye çalışır. İstediği kızı elde edinceye kadar ısrarcı davranan bu erkeklerin ikna yeteneği güçlüdür. Kıskançlık duyguları olmayan bu çapkın erkekler, kafasına koyduğu kızın başka bir erkekle konuşmasından rahatsız olmaz.

Çapkın erkekler genelde dik bir duruş yerine omuzları önde bir şekilde başını dik tutar. Böylece kendilerinin seksi olduklarını düşünen bu erkekler yürürken dik ve daha büyük adımlar atar. Kasıntılı duruşlarıyla dikkat çeken çapkın erkekleri anlamının diğer bir yolu ise ellerini ceplerine koymamasıdır.

Nabza göre şerbet

Ellerinden telefonunu hiç düşürmeyen sürekli telefona bakıp haber bekliyormuş gibi davranan erkekler ve konuşurken yüzlerinde zoraki bir gülümseme ifadesiyle gözlerinizin içine 5 saniyeden daha uzun bakan erkekler çapkındır. Alçak bir ses tonuyla konuşan bu erkekler, genelde konuşurken sadece size değil etrafta ki diğer kadınlara da odaklanır. Nabza göre şerbet veren bu erkekler kadınları özgüvenleriyle etkilemeye çalışır. İstediği kadını elde ettikten kısa bir süre sonra ya ortadan kaybolur ya da gerçek yüzlerini ortaya çıkararak kırıcı olabilen bu erkekler, size her ne kadar güzel iltfatlar edip iyi bir cinsellik yaşatsa da bu ilişki kesinlikle uzun sürmeyecektir.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 15262 defa okundu.

Benzer kadın haberleri