Hamileyken ne giymeli?
Sponsorlu bağlantı
Anne adayı bir taraftan bebeği için hazırlıkları tamamlamaya çalışırken, diğer taraftan da vücudundaki değişimlere alışmaya çalışır. Birkaç ay sonra normal hayatında giyilen kıyafetler olmamaya başlayacak ve daha rahat kıyafetlere ihtiyaç olacaktır. Hamile giyimi adı altında pek çok firma hizmet vermektedir ve bu kıyafetlere ihtiyacınız olacaktır. Çünkü gün geçtikçe karın bölgeniz, göğüs bölgeniz, kollarınız ve basenleriniz genişleyecektir.

Rahatlığa önem verin

Hamile giyimi son yıllarda büyük bir sektör haline gelmiştir. İstediğiniz türde ve modelde kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir anne adayının mevsimine uygun bir şekilde giyinmesi bebek ve anne sağlığı açısından önemlidir. Kıyafetiniz hem sağlıklı ve hem de rahat olmalı. Giysileriniz sizi sıktığında karnınızdaki bebek rahat gelişemeyecektir.

Pamuklu kıyafetler tercih edilmeli ve naylon, polyester karışımı kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Hamile elbiseleri, tunikler, uzun ve bol kazaklar, gömlekler, taytlar ve jileler seçiminiz olacaktır. Bu kıyafetler rahat etmeniz için bol üretilmektedir. Göğüs bölümünden aşağıya doğru bollaşan bu kıyafetlerle hamilelik döneminde de şık olabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantı

Bu haber toplam 1835 defa okundu.

Benzer kadın haberleri